SATILIK YAVRU KÖPEKLERİMİZ

İletişim

0544-855-49-12


Değerli Ziyaretçilerimiz :

Lütfen mesaj panosundan değil  iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.enazından Mail adresinizi veya irtibat numaranızı bırakın ki size daha çabuk ve kolay cevap verip yardımcı olabilelim.

 

Sitemiz sadece Yavru köpek satmak için yayınlanan bir site değildir.Sitemiz aynı zamanda Hayvansever ve özellikle köpek sevenlerin buluştuğu,Köpek sevenler kulubü şeklinde olmasını arzuladığımız bir site olmasını bekliyoruz.Sitemizde FORUM bölümünde kendi köpeklerinizin resimlerini paylaşabilir,ilan verebilir,bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Sitemizde üyelik mecburi değildir ve sitemizin her bölümüne her Ziyaretçimiz kolaylıkla ulaşabilir,

 

 

 

Sitemizle ilgili Dilek,öneri,şikayet ve isteklerinizi en üstteki "Mesaj Panosu" bölümüne tıklayarak bize iletebilirisiniz  teşekkürler...

 

Site Haritası
Satılık Yavru Köpeklerimiz

8-Satılık Pug Mops Yavruları

Safkan Tuvalet Eğitimli Miikroçipli Pug Mops Yavruları

 

 

 

Pug kare, tıknaz ve kompakt bir yapıya sahiptir. Kısa ve yumuşak kürküPug kayısı rengimsi sarı, sütlü kahve ve siyah olabilir. Yüzü ve kulakları her zaman siyahtır. Kulakların bulldog gibi yarı dik ve uçları kırık olması tercih edilir. Yanaklardaki benler güzellik noktaları olarak görülür. Gözler belirgin, ifade dolu koyu renkli ve parlaktır. Dişler çok hafif alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Sırt kısa ve sırt çizgisi yere paralel ve düzdür. Kuyruk sırtta çember halinde taşınır. Makbul olan çifte sarmal olmasıdır. Bacaklar düz ve güçlüdür. Bu da onlara sanki yuvarlanırmış gibi ırka has neşeli bir görünüm sağlar.

Karakteri 

Pug, küçük pakette büyük köpek olarak bilinir. Mutlu, hareketli ve sadık köpeklerdir. Oyun oynamayı dolayısıyla da yaramazlık yapmayı severler. Biraz inatçıdırlar. Çok zeki olsalar da tekrar içeren eğitim rutinlerinden çabuk sıkılırlar. Pug ses tonunuza karşı duyarlı olduğundan sert cezalara gerek yoktur. Bu köpek ya çok heyecanlı ya da donuk karakterli olabilir. İyi bir bekçi köpeğidir; ancak gereksiz havlamaz. Pug diğer köpekler ve ev hayvanları ile iyi geçinir. Çocuklar ve eve gelen ziyaretçilerle de arası iyidir. Çok fazla ilgi istediğinden kıskanç olabilir.

Yaşam Ortamı

Pug apartman için uygun bir köpektir. Ev içinde pek hareketli değildir ve bahçesiz bir evde de yaşayabilir. Aşırı sıcağa ve soğuğa dayanamaz.

Egzersiz İhtiyacı

Pug kısa ve düz bacaklı güçlü köpeklerdendir. Enerjik oyunlardan hoşlanır ve sağlığını koruması için düzenli egzersize gereksinim duyar. Yine de aşırıya kaçılmamalıdır.

Bakımı

Düz ve kısa tüylerin bakımı kolaydır. Düzenli olarak taranması yeterlidir. Sadece gerektiğinde yıkanmalıdır. Banyodan sonra üşütmesine izin verilmemelidir. Yüzündeki kırışıklıklar düzenli olarak temizlenmelidir. Bu ırk mevsimsel olarak çok tüy döker.

Kökeni

En eski ırklardan biri olarak Pug'ın MÖ 400 yılında Asya'da ortaya çıktığı düşünülmektedir. Gerçek orjiini hakkında ise tartışma devam etmektedir. Bazı uzmanlar Hollandalı tacirlerce Uzak Doğu'nun ovalık alanlarından getirildiğine inanmaktadır. Kısa tüylü Pekingese'den gelmesi de mümkün görünürken başka bir teoriye göre küçük bulldogların soyundan gelmektedir. Ancak başka bir inanışa göre nadir Fransız Mastifi Dogue de Bordeaux'nun minyatürü olduğu da düşünülmektedir. Pug, çeşitli çalışmalarında onu da kullandığı sanatçı Hogarth'ın en sevdigi arkadaşıydı. 16. yüzyıldan itibaren Avrupa'daki sarayların moda nesnesi oluverdi ve popülaritesi Viktorya çağına kadar sürdü. Tibet manastırlarında pet olarak beslendi ve oradan da Japonya'ya götürüldü. Pug ardından Avrupa'ya geldi ve Hollanda parlamentosunun resmi köpeği oldu. Bir Pug 1572 Hermingny'de Prens William'ı yaklaşan bir suikasta karşı uyarmıştı. Napoleon'nun karısı Josephine hapisteyken Pug'ının tasmasının içinde kocasına gizli mektuplar gönderiyordu. İngilizler 1860'da Çin İmperyal Saray'ını ele geçirdiklerinde birkaç Pekingese ve Pug'ı da İngiltere'ye getirdiler. AKC ırkı 1885 'de kabul etti ve ırk popüler bir eşlik köpeği haline geldi. Pug bugün bekçi köpeği ve küçük numaralar öğrenmek konusunda yetenekli olduğunu kanıtlamıştır.

 

 

 

       

 

              

 

Etiketler : Satılık Safkan Pug Mops Yavruları,Orjinal Pug Mops Yavruları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret229891
Üyelik Girişi
 
Etiketler: 
Satılık yavru köpekler,Satılık köpek ilanları,süs köpekleri fiyatları,Minyatür köpekler,minik kopekler,Yavru Köpek Fiyatları,Minik köpekler,süs köpeği fiyatları,satılık süs köpekleri,satılık köpek fiyatları,büyümeyen köpekler,süs köpekleri fiyatı,maltese terrier fiyatları,satılık köpekler ve fiyatları,süs köpek fiyatları,satılık yavru köpek fiyatları,maltese fiyatları,köpek satan siteler,yavru köpek satışı fiyatları,Cocker spaniel,toy spaniel,büyümeyen satılık yavru süs köpeği fiyatı-fiyatları,satılık yavru sıfır beden maltese terrier-terier,satılık minyatür tea cup yavru pincher,satılık yavru Amerikan cocker spaniel,Amerikan kukır,İngiliz Cocker,Spaniel cocker,satılık yavru siyah kaniş-komondor,,satılık yorkshire terrier.
satılık yavru  pomerranian boo ,bichon frise,Cavalier king charless,
Shih-Tzu,Maskeli Jack Russel Terrier,
Alman Kurdu,Beagle,
Golden Retreiver,Akita İnu,
Pug Mops,Pomerranian,
Chihuahua,Şivava,
French Buldog,Satılık köpek ilanları,,safkan yavru köpekler. sıfır beden yavru köpekler.yavru köpek satan yerler,Yavru köpek satanlar,Minyatür yavru satılık köpekler.Irk garantili yavru köpekler.Yavru Köpek satışı.Anne altından yavru satılık köpekler.Satılık Köpekler,yavru köpek satışı,cocker terrier,köpek satanlar,Anne altından satilik yavru köpekler,satılık yavru pekinese,pekingese,p
ekinez,satılık yavru şivava,satılık yavru golden,satılık yavru beagle,satılık yavru white terrier,satılık yavru shi tzu,satılık yavru alman kurdu,satılık yavru maskeli husky,satılık yavru iskoç terrier,satılık yavru kangal,kaniş,satılık yavru rottweiller,satılık yavru cavalier king charles,satılık yavru chow chow,,satılık yavru chocolatte labrodor,satılık yavru jack russel,yavru köpek fiyatları,yorkshire terrier fiyat,terrier fiyat,köpekler fiyatları,köpek satış yerleri,köpek satan yerler,köpeklerin fiyatları,yavru köpek eğitim,
yorkshire terrier satanlar,
yorkshire terrier yavruları,
köpek satış sitesi,köpeklerde eğitim,köpek egıtımı,köpek yavrusu fiyatları,köpek fiyatlar,ucuz köpek yavruları,acil satılık köpekler,köpeklerin fiyatı,en ucuz yavru köpek fiyatları,köpek fiyat,yavru köpekler fiyatları,sahibinden satılık yavru köpekler,minyatür satılık yavru köpekler,ucuz yavru köpekler,maltese köpek fiyatları,Safkan Köpek Satışı,Safkan Yavru Köpek fiyatları,yavru köpek fiyatları,Satılık yavru köpek fiyatı,
Süs köpeği fiyatları,
yavru terrier fiyatları,maltese köpekleri,
satılık yavru amerikan cocker spaniel,satılık yavru terier,cocker amerikan,yavru cocker,beyaz yorkshire terrier,satılık poodle,amerikan terier,
satılık pincher köpek,
satılık minyatür pinscher,Yavru Köpek maması fiyatı, fiyatları,Köpek Mamaları,Yavru Köpek Malzemeleri,Yavru Köpek 

Değerli Ziyaretçilerimiz:
Malesef Son zamanlarda artan bir şekilde  Sipariş formundan veya mesaj panosundan sahte telefon numarası ve mail adresiyle onlarca yanıltıcı mesaj almaktayız.Lütfen sitemizi alay etmek için,dalga geçmek için kullanmayalım.Zira sitemiz bazı kimselerin alay eğlencesi için açılmış bir site değildir.Bu gibi insanları, eğer insansalar, insanlığa davet ediyoruz.